Čištění

V PRESSTO čistírně ale jen nečistíme, nežehlíme a nepereme. PRESSTO se snaží neustále inovovat naše služby a produkty.  Nejsme jen čistírna oděvů. Náš koncept je jednoduchý. Co nejvíce zpříjemnit Váš život a co nejvíce Vám díky našim službám ušetřit Váš čas tak, abyste si ho co nejvíce užili.

PRESSTO čistírna Vám dokonale vyčistí Vaše kožené boty a tašky. Boty od polobotek až k vysokým kozačkám určené pro dámy, které jdou s trendy a nebojí se ukázat svoji dominanci.
Přidání této nové obchodní linie je novinkou v oblasti a profesionalizaci tohoto čištění. Služby nabízené PRESSTO tašky a boty jsou rozmanité: čištění, údržba, leštění, ochrana, barvení, opravy, atd. a jsou platné pro všechny typy obuvi, kabelek, kožené galanterie, zavazadla, tenisky, atd.
Spustili jsme novou službu čištění a péče o kožené tašky a další předměty, jako jsou peněženky, opasky, boty, a tak se zrodilo PRESSTO tašky a obuv a díky našemu know-how, které je jedinečné  v tomto odvětví , a které nabízí pouze naše certifikovaná čistírna PRESSTO si můžete být jistí dokonalým výsledkem.
Exkluzivní žehlicí systém společnosti PRESSTO dokáže odstranit jakékoliv záhyby a nerovnosti, vrátit dokonalý tvar Vašich oděvů, tak, abyste si je na sebe mohli rovnou obléknout.